Vasario 16-oji Mūsų-Lietuva

 

Kviečiame į Vasario 16-osios minėjimą Rumšiškių kultūros centre!

Data, laikas: Vasario 16d. 16:00 val.
Vieta: Rumšiškių kultūros centras, didžioji salė.

Kviečiame visus susiburti kartu ir pasinerti į patriotinių dainų, lyrinių baladžių bei originalių dainų skambesius.

Vasario 16-osios renginio atlikėjai:
Vaida Urbietytė – Daug metų dirba renginių organizavimo, vadybos srityje. Ji koordinavo Martyno Švėgždos von Bekkerio kompaktinės plokštelės „Lietuvos XXI a. raiška smuikui“ leidybą. Su kompozitoriumi Vykintu Baltaku įgyvendino ne vieną tarptautinį projektą. Kelis metus organizavo festivalį „Muzikinė vasara Dautarų dvare“. Dažnai veda koncertus, rašo straipsnius, ima interviu iš žinomų menininkų. Taip pat veda muzikos pamokas ikimokyklinio amžiaus vaikams.
Viktoras Lapėnas – Dirbo Zarasų kultūros centre, kuriame įgijo nemažą patirtį kaip dainininkas ir vokalo mokytojas, tuo pat metu lankė suaugusiųjų teatro būrelį, kuriame atliko ne vieną vaidmenį bei įgijo įvairiapusės sceninės patirties. Nemažai koncertavo įvairių vokalinių ansamblių sudėtyje bei kaip solistas. Šiuo metu Viktoras yra naujai susikūrusio ansamblio „Fratres“ narys, kurio įkūrėjas ir vadovas Vitalijus Neugasimovas bei dainuoja Gospel muziką su kolektyvu „United voices“.
Vitalijus Neugasimovas – Vitalijus nemažai koncertuoja kaip pianistas, vargonininkas, klavesinininkas, Lygiagrečiai užsiima soliniu dainavimu, dirigavimu, improvizacija, kompozicija, kūrinių aranžavimu. Jo populiarių kūrinių aranžuotės chorui sėkmingai atliekamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nuo 2011 m. kaip pedagogas, koncertmeisteris ir aranžuotojas dirbo įvairiuose TV projektuose “2 minutės šlovės”, “Chorų karai”, “Lietuvos balsas”. Jo kūrybos dainos gavo aukštus įvertinimus “Vilniaus Bokštų” bei “Patriotinės dainos” konkursuose (dainų bendraautorius Andrius Jautakis).