Švenčių išvakarėse Pravieniškėse nuskambėjo PADĖKOS IR GERUMO VAKARAS.

Pravieniškių seniūnas Kęstutis Marcinkevičius ir vyr. specialistė Ernesta Žiūkienė sveikino vakaro dalyvius su besibaigiančiais iššūkių, nelengvų patirčių metais ir padėkojo seniūnijos partneriams, bendruomenėms bei jų lyderiams, iniciatyviems kaimo gyventojams, verslininkams ir remėjams, sportiniais pasiekimais ir meniniu vaikų ugdymu garsinantiems Pravieniškių vardą.
 
 
Dailininkė-keramikė Audronė Skarbaliūtė, ilgametė Rumšiškių kultūros centro Pravieniškių vaikų keramikos būrelio vadovė prisiminė gražios tradicijos – 16 metų kasmet organizuoti naujausių vaikų keramikos darbų parodas kaimo gyventojų sodybose, pradžią 2005 m. Menininkė įgyvendino seną svajonę ir vakaro metu kiekvienos sodybos šeimininkams įteikė po keraminę plokštę, kaip atminimo apie parodą ženką, tikėdama, kad pritvirtinta prie namo sienos bylos kuriančios bendruomenės istoriją.
 
 
RKC Pravieniškių salės kultūrinių veiklų koordinatorė Aušra Radzevičienė padėkojo aktyviausiems kaimo senjorams.
 
 
Vakarą muzika ir dainomis papuošė turtinga koncertinė programa, kurią dovanojo Modestos Kalinauskienės vadovaujamų Rumšiškių kultūros centro vokalinių ansamblių “Žigla” ir “Vija” atlikėjai. Gausiais aplodismentais klausytojai palydėjo organizatorių padėkos žodžius dainininkams ir sveikinimus vadovei- šiųmetinės Kaišiadorių rajono savivaldybės Kultūros premijos laureatei.
 
 
Nuotraukų autorius Kęstutis Radzevičius