Rumšiškių kultūros centre atidaryta kauniečio fotomenininko Roberto Misiukonio personalinė aktų paroda „Sapno Vizija…. Krist Gi Naktin…“

 R. Misiukonis gyvena ir kuria Kaune. Jis kuria analoginės, skaitmeninės ir aktų fotografijos srityse. Nuo 1981 m. jis yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. 1984 m.  baigė KPI Elektrotechnikos fakultetą, 1976 m. įkūrė KPI-FOTO klubą, nuo 1986 m. buvo šio klubo vadovas. 1991-2014 m. buvo KTU-FOTO studijos vadovas. Nuo 2013 m. dirba Kauno taikomosios dailės mokykloje fotografijos specialybės mokytoju ir yra kūrybinių dirbtuvių „Už rėmų” kuratorius ir įkūrėjas.
Robertas Misiukonis yra surengęs ne vieną fotografinių aktų parodą: „Kaip gyvenimo erdvė“, „Jai arba gyvenimo verpetas“, „NostalGija kaip nuostabi Gija”. Ši paroda susidedanti iš kelių ciklų siejama su skirtingais autoriaus gyvenimo laikotarpiais ir sutiktais žmonėmis.
Paroda itin teatrališka, išryškinanti moters kūno grožį, jį simbolizuojanti bei mistifikuojanti. Tai tam tikra moters kūno studija, kurios daugelyje fotografijų ryškinamas erotinis motyvas. Parodoje žaidžiama erotiniais motyvais, svarbi judesio harmonija, šviesos ir šešėlių kaita, subtiliai balta juodos fotografijos ekspresija. Autorius kadruodamas moters kūno detales, paslėpdamas intymiausias kūno vietas kuria fotografinį pasakojimą apie moteriškumo paslaptį, kūniškumo ir dvasingumo dermę. Parodos autorius žaidžia detalėmis, šviesos efektais, kuria intrigą savajam žiūrovui, suteikdamas galimybę interpretuoti.
Menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė
Parodos amžiaus cenzas – N-18