Muzikinis vakaras Dovainonyse

2021 m. rugsėjo 24 d.  Rumšiškių kultūros centro Dovainonių salėje, vyko muzikinis renginys, kurio metu, niūrų ir lietingą rudens vakarą, atlikėjai dalinosi savo širdies šiluma su vakaro svečiais.

Muzikiniame vakare pianinu ir gitara grojo ir dainavo dovainonietė Liepa Jankauskaitė, kuri jau 7 metai iš eilės yra respublikinio konkurso „Pavasario garsai” laureatė, praėjusiais metais baigusi muzikos mokyklą ir vis dar muzikos nepaliekanti nuošalyje.

Dovainonietė Agnė Šeštakauskienė specialiai šiam vakarui parašė eilėraštį, kurį pristatė vakaro svečiams.

Renginyje širdis virpino ir smuiko garsai, kuriuos mums dovanojo Rumšiškių smuikininkų studijos įkūrėja Inga Bražionienė. Rumšiškių kultūros centro Dovainonių salės ansamblio „Vija” merginos, kartu su vadove Modesta Kalinauskiene atliko tris nuostabius, ypač šiam vakarui tinkančius kūrinius: Eglės Sirvidytės – „Mano namai“, Lino Adomaičio – „Vandenynai“ ir visiems gerai žinomą dainą „Rudens naktis sustojo“ – žodžiai Janinos Degutytės, muzika Rimos Girskytės Berlovienės. Ši paskutinė daina ypač tiko, nes šiuo metu, kaip tik naktys tarsi sustoję ir po truputį pradeda būti ilgesės nei dienos, švenčiamas Rudens lygiadienis.

Renginio metu savo eilėmis taip pat dalinosi ir Vaida Kirelytė, o vakaro pabaigai, Vytauto Kernagio ir kitas lyrines dainas mums dovanojo vakaro viešnia, muzikantė Gintarė Bernotienė, kurios dainos ir gitaros garsai galutinai užpildė visų švečių širdis šiluma ir ypatingais nostalgiškais jausmais. Vakaras buvo be galo sentimentalus.

Džiaugiamės, kad mus pavyko paliesti Jūsų širdis ir labai dėkojame svečiams ir atlikėjams, kad buvote kartu!

 

Nuotraukos Justinos Jakštaitės