Dovainonių salėje ir vėl vyko stalo žaidimų vakaras

Sausio 19 d. Dovainonių salėje ir vėl vyko stalo žaidimų vakaras, kurio labai laukė stalo žaidimų mylėtojai iš Dovainonių ir ne tik. Labai džiaugiamės, jog jis sudomino naujų žmonių, kurie atėjo jaukiai ir smagiai praleisti vakaro. 🤗🤍
Žaidėme labai įdomų ir spalvingą kupranugarių lenktynių žaidimą „Camel Up”. 2014 metais Vokietijoje jis pelnė metų žaidimo titulą, yra paprastas, greitas ir ypatingai įdomus. Šio žaidimo tikslas: uždirbti kuo daugiau pinigų, paremiant tą kupranugarį, kuris laimės lenktynių etapus ar net pačias lenktynes! Tačiau šiose lenktynėse sėkmė lydės ne tik teisingai atspėjusius. Norint laimėti šį žaidimą, labai svarbu yra suprasti lenktynių subtilumus, o taip pat ir nujausti tinkamą laiką lažyboms. Smagu dar ir tai, kad jį galėjome žaisti net devyniese! Iš pradžių žaidimo taisyklės atrodė sunkios ir painios, bet pabandžius žaisti greitai viskas pasidarė aišku!
Antrasis žaidims buvo pavadinimu “Bonanza”. Tai įdomus stalo žaidimas apie pupų turgų. Jį žaizdami pasijutome tikrais pupų augintojais, tik nemanykite, kad tai taip paprasta. Skirtingai nei daugumoje kortų žaidimų, reikėjo suplanuoti, kaip pasodinti pupas ir surinkti derlių, siekiant uždirbti daugiausiai pinigų. Daugiausiai pinigų surinkęs žaidėjas ir laimėjo šį žaidimą!
Trys valandos praskriejo akimirksniu!
Iki kitų stalo žaidimų vakarų! Kitą stalo žaidimų vakaro datą skelbsime jau greitai, tad sekite Dovainonių salės naujienas!
Kviečiame išdrįsti ir ateiti pažaisti! 🤗🎲